رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الإثنين ۶ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 21 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۵(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٣٠.٠۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠۴(in)
اوقات شرعی

معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه دو تیم لیگ دسته اول کشوری در گیلان بازی‌های خود را در ورزشگاه‌های فرسوده برگزار می‌کنند گفت: ورزشگاه‌های فرسوده گیلان بازسازی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان اظهار داشت: دو تیم لیگ دسته اول کشوری سپیدرود رشت و ملوان انزلی در ورزشگاه‌های شهید عضدی رشت و تختی بندرانزلی بازی‌های خود را در ورزشگاه‌های فرسوده برگزار می‌کنند.

حسن آموزگار با بیان اینکه ورزشگاه‌های فرسوده گیلان بازسازی می‌شوند تاکید کرد: با مکاتباتی که با استاندار گیلان داشتیم ایشان دستور بازسازی ورزشگاه‌های فرسوده گیلان را دادند تا حادثه ورزشگاه ساری تکرار نشود.

وی با اشاره به رشد سرانه ورزش گیلان در ۹ ماه امسال تصریح کرد: در بعد عمرانی و توسعه با تلاش‌های مدیرکل ورزش  و مجمع نمایندگان و استاندار گیلان این اهتمام وجود دارد که با ادامه رشد ورزش همگانی و قهرمانی در گیلان سرانه فضای ورزشی سرپوشیده استان را به بیش از یک متر برسانیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه در بعد ورزش قهرمانی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو نقطه‌گذاری شده است افزود: ما در اکثر شهرستان‌های گیلان ستاد بازی‌ها را تشکیل دادیم.

آموزگار گفت: با شناسایی ورزشکاران نخبه در این شهرستان‌ها، بر روی قهرمانانی که در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ شانس مدال دارند برای کسب سهمیه در المپیک ۲۰۲۰ با هماهنگی ادارات ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی شهرستان‌های گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

وی با اشاره به معرفی افخم حمدالله‌پور به‌عنوان سرپرست  اداره ورزش و جوانان تالش افزود: تالش از شهرهای ورزش خیز و قطب مهم ورزش گیلان  است که دارای جوانان با استعداد ورزشی فراوان است و همه تلاش خود را می‌کنیم تا تیم چوکا به روزهای اوج  خود در فوتبال کشور بازگردد.

انتهای پیام/

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار