رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

فرمانده ناوگان شمال خبر دادفرمانده ناوگان شمال از افزایش ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش در راستای ساخت شناورهای سنگین در دریای خزر خبر داد.

افزایش ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش در خزر

فرمانده ناوگان شمال از افزایش ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش در راستای ساخت شناورهای سنگین در دریای خزر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، ناخدایکم عرشه و ستاد احمدرضا باقری با اشاره به اینکه ساخت شناورها در ناوگان شمال به طور کامل به‌روز است اظهار کرد: شناورها طبق استانداردهای صنعتی دنیا با نگاه به صنعت و دانشگاه‌های داخلی ساخته می‌شوند.

وی به توانمندی داخلی برای ساخت تجهیزات نظامی در کشور اشاره کرد و افزود: در ماه‌های آینده چهارمین فروند شناور در کلاس پیکان با عنوان «سپر» به نیروی دریایی ارتش در دریای خزر الحاق می‌شود و به طور کامل به‌روز و مطلوب است.

فرمانده منطقه چهارم امام رضا(ع) نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه برنامه ساخت شناورها تا تامین نیازمندی‌ها ادامه پیدا می‌کند، تصریح کرد: تاکنون چهار فروند ناوچه در کلاس پیکان و یک فروند ناوشکن در شمال کشور ساخته شده است.

باقری، ساخت شناورها در داخل کشور با توانمندی بومی را سبب مباهات و افتخار خواند و بیان کرد: روند تولید شناورهای سنگین و نیمه سنگین در صنایع شهید تمجیدی در بندر انزلی ادامه دارد و ساخت ناوشکن از یک فروند به چند فروند در دریای خزر افزایش پیدا می‌کند.

وی در ادامه به برگزاری رزمایش نیروی دریایی ارتش با کشورهای دیگر در قالب تمرین‌های دریایی اشاره کرد و گفت: اجرای رزمایش‌ها به منظور ارتقای توانمندی نیروها در شمال و جنوب کشور انجام می‌شود.

فرمانده ارشد نظامی آجا در گیلان با اشاره به اجرای رزمایش مشترک ناوگروه نیروی دریایی ارتش با ناوگروه روسیه در بندر انزلی در سال گذشته، خاطرنشان کرد: رزمایش مذکور نتایج بسیار خوبی داشته و برای کسب زبان مشترک در عملیات‌های دریایی حائز اهمیت است.

منبع :خبرگزاری فارس

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار