رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ۴(mph)
  فشار ٢٩.٩٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 9-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٨(in)
اوقات شرعی

آخرین شهراورد فوتبالی گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت بین تیمهای ملوان و سپید رود با حاشیه های بسیاری همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیی صدای ساحل سپید رودی ها در این دیدار روز گذشته رسم میزبانی را به جای نیاوردند و با توهین های رکیک به مردم انزلی، هواداران و مجموعه باشگاه ملوان فضای ناشایست و زننده ای را بر ورزشگاه عضدی حاکم کردند.

حتی هواداران سپید رود هم اعتراف می کنند که در بازی رفت انزلیچی ها میزبانی شایسته ای از آنها داشته اند اما سپید رودی ها در پاسخ به میزبانی شایسته هواداران ملوان با سنگ، صندلی شکسته و بطری آب معدنی از آنها استقبال کردند.

مجموع ۱۴ مصدوم در این دیدار، شکستن سر هواداران ملوان و شیشه های شکسته اتوبوس های هواداران ملوان گواهی بر میزان بالای خشونت در این دیدار است.

بر اساس گفته های یک منبع آگاه هواداران سپید رود ۱۵ میلیون ریال به اتوبوس های انزلی و بیت المال خسارت وارد کردند و هم اکنون این خودرو های عمومی در تعمیرگاه هستند.

البته هواداران سپید رود در بازی دور رفت نیز چنین اقداماتی را انجام دادند و اتوبوس های انزلی در آن زمان هم از دست خشم رشتی ها در امان نبودند.

هواداران سپید رود در جام آزادگان به دلیل توهین های رکیک و رفتار ناشایست با تیمهای میزبان از کمیته انضابطی تذکر کتبی گرفته بودند حال انتظار می رود اسماعیل حسن زاده رئیس گیلانی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ادامه این تذکر ها اقداماتی جدی را در خصوص اتفاقات و حواشی شهرآورد گیلان داشته باشد.

انتظار و مطالبه بر حق مردم انزلی جریمه تیم سپید به دلیل عدم رعایت حق میزبانی و عدم احترام به تیم مهمان و همچنین عدم رعایت اخلاق ورزشی است.

 

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار