رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

شهردار بندر انزلی با بیان اینکه انزلی نیازمند توجه بیشتر است چرا که هنوز ظرفیت بالای این شهر باور نشده است گفت: تلاشی مضاعف می‌طلبد تا بندر انزلی به‌عنوان یک شهر ملی معرفی شود.

حسن پورقربان عصر امروز در مراسم معارفه خود در شهرداری بندر انزلی اظهار داشت: به همان اندازه که در شهرهای دیگر تلاش کردم در این شهر هم تلاش می‌کنم تا کارنامه درخشان در پرونده کاری من و باقی‌الصالحات برای فردای قیامتم باشد.

شهردار بندر انزلی با بیان اینکه تمام تلاش و همت خود را برای توسعه بندر انزلی به‌کار می‌گیرم افزود: سال‌ها در همسایگی انزلی زندگی کردم و از شرایط و ویژگی‌های آن به‌خوبی آگاه هستم و بی‌تعارف بگویم من هم همشهری شما هستم.

وی با بیان اینکه در سایه تجربه، تخصص، پشتکار و توان مدیریتی می‌توان در حوزه مدیریت شهری فردی موثر بود ابراز داشت: گواه این حرف‌ها کارنامه‌ای است که از خود به جای گذاشته‌ام و در انزلی هم به لطف خداوند متعال چنین خواهد شد.

پور قربان با اشاره به اینکه باید با شعار “کار” از هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات مردم دریغ نکرد، اعلام کرد: تلاشی مضاعف می‌طلبد تا بندر انزلی به‌عنوان یک شهر ملی معرفی شود.

شهردار بندر انزلی با تاکید بر اینکه نباید زمان را برای برطرف کردن مشکلات شهری از دست داد خاطرنشان کرد: یقین داشته باشید درنگ جایز نیست، انزلی نیازمند توجه بیشتر است چرا که هنوز ظرفیت بالای این شهر باور نشده است.

وی گفت: عمده‌ترین اهداف من برای شهر انزلی ارتقاء سیمای شهری، بهبود وضعیت آسفالت، تعامل با ادارات برای یکپارچه‌سازی مدیریت، افزایش سرانه فضای سبز و توجه خاص به امور فرهنگی و ورزشی است.

پورقربان همچنین اظهار داشت: تفکیک زباله از مبدا، تکامل پروژه‌های نیمه تمام، برطرف کردن مشکل آب‌های سطحی، ارتقاء درآمد شهرداری و دیدار چهره به چهره با مردم از سایر برنامه‌هایی است که باید در بندر انزلی اجرایی شود.

شهردار بندر انزلی با اشاره به دیگر برنامه‌های بلند مدت، کوتاه مدت و میان مدت خود تصریح کرد: ساعت مفید کار در شهرداری بندر انزلی را بی‌شک با تلاش خود و همکارانم ارتقاء خواهم داد.

 

 

تسنیم

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار