رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

توسعه گردشگری دریایی در اولویت برنامه‌های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدا ساحل،  روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد:

در پی نگرانی های بوجود آمده در ارتباط با طرح مجتمع گردشگری دریایی بندر انزلی (مارینا)، این اداره کل ضمن ابراز خوشحالی از علاقمندی و مطالبات مردم شریف انزلی برای توسعه شهر  اعلام داشته که طرح مارینای بندر انزلی در راستای سیاست های سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر توسعه گردشگری دریایی همچنان در اولویت برنامه های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان می باشد که در همین راستا برای اجرای این طرح بزرگ، دو فعالیت بطور همزمان در دست اقدام است.

انجام عمیات لایروبی حوضچه آبی طرح مارینا جهت ایجاد عمق مناسب برای سهولت تردد قایق های تفریحی و ایجاد زیر ساخت های تفریحی آبی که به عمق چهار متر در این بخش نیاز داشته از چند روز گذشته اغاز شده است.

از سوی دیگر ادامه مذاکرات رسمی با سازمان مرکزی و سرمایه گذار بخش خصوصی برای رسیدن به تفاهمنامه و با هدف انتخاب بهترین سرمایه گذار بخش خصوصی در چارچوب مقررات سازمان بنادر در دستور کار قرار داشته بطوریکه بتواند طرح مارینا بندر انزلی را که اولین مارینای شمال کشور بوده را بخوبی اجرا کند.

لازم به ذکر است این طرح در دو بخش شامل زیر ساخت های تفریحات دریایی و بخش زیر ساخت ها و إمکانات تفریحات ساحلی در نظر گرفته شده است.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار