رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

جوابیه صدای ساحل به اطلاعیه روابط عمومی شهرداری انزلی:

شهردار انزلی : ما نمی توانیم جواب دهیم از خودشان (خسته بند) بپرسید + فایل صوتی

بعد از انتشار این اطلاعیه تحریریه پایگاه خبری صدای ساحل با گوش دادن به فایل صوتی جلسه روز گذشته باری دیگر قسمت سوال خبرنگار انزلی کلاب از شهردار انزلی را با متن خبر مرور کرد که نتیجه ای جز صحت خبر و تیتر خبرنگار صدای ساحل را به دنبال نداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، بعد از گذشت تنها یک ساعت از نشست مطبوعاتی شهردار و سخنگو شورای شهر انزلی این پایگاه خبری، خبر را بر روی خط خود منتشر کرد اما با گذشت یک روز روابط عمومی شهرداری با انتشار اطلاعیه ای خواستار تغییر تیتر اول رسانه مذکور شد.

متن اطلاعیه ی مذکور به شرح ذیل است :

جوابیه روابط عمومی شهرداری بندرانزلی در خصوص خبر منتشر شده درسایت خبری صدای ساحل با عنوان ” از آقای خسته بند بپرسید چرا از شهرداری راضی نیست؟ ”

سایت خبری صدای ساحل بعد از اتمام نشست مطبوعاتی مشترک دیروز شهردار و سخنگوی شورای اسلامی شهر با اصحاب رسانه، خبری را به نقل از شهردار با عنوان “از آقای خسته بند بپرسید چرا از شهرداری راضی نیست؟ ” منتشر نمود .

روابط عمومی شهرداری بندرانزلی بدینوسیله اعلام می کند که جناب آقای پورشعبان شهردار محترم بندرانزلی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه نظر شما در خصوص اظهارات جناب آقای خسته بند، نماینده محترم شهر که در مصاحبه با یکی از سایت ها اعلام کرده بود از عملکرد شهرداری راضی نیستند ، چیست؟

شهردار در پاسخ اظهار داشتند: نماینده شهرستان مسائل را خیلی فراتر می بینند و توقعاتی که مردم از ایشان دارند بیشتر است و مشکلات ما را به ایشان منعکس می کنند، همانطور که به شورای اسلامی شهر به عنوان نهاد های نظارتی انعکاس می دهند . ایشان نگاه نظارتی و دلسوزانه دارند و ما موظفیم کاستی ها را رفع کنیم.

روابط عمومی شهرداری بندرانزلی ضمن قدردانی از کلیه اصحاب رسانه جهت اطلاع رسانی صحیح و بموقع اخبار، بدینوسیله خبر فوق را تصحیح می نماید.

سردبیر محترم رسانه صدای ساحل، لطفا نسبت به اصلاح خبر و انعکاس آن در رسانه متبوع خود اقدام نمایید.

 

 بعد از انتشار این اطلاعیه تحریریه پایگاه خبری صدای ساحل با گوش دادن به فایل صوتی جلسه روز گذشته باری دیگر قسمت سوال خبرنگاران از شهردار انزلی را با متن خبر مرور کرد که نتیجه ای جز صحت خبر و تیتر خبرنگار صدای ساحل را به دنبال نداشت.

فایل صوتی

 

خبرنگار : مهندس خسته بند در مصاحبه ای اعلام کردند از عملکرد شهرداری رضایت ندارند، علت این عدم رضایت چیست و چرا نماینده شهر از شهرداری راضی نیست؟

شهردار انزلی: ما که نمی توانیم جواب دهیم ، از خودشان بپرسید
سخنگو شورا: این سوال را باید خود آقای خسته بند جواب دهند

حال سوال اینجاست که آیا “ما که نمی توانیم جواب دهیم ، از خودشان بپرسید (که چرا از شهرداری راضی نیست)” با تیتر صدای ساحل که گفت “از آقای خسته بند بپرسید چرا از شهرداری راضی نیست؟” تفاوت دارد؟

این سوالی است که باید از روابط عمومی شهردار انزلی پرسید که اگر جوابش خیر بود مجموعه صدای ساحل “یک معذرت خواهی” از روابط عمومی شهردار انزلی طلب خواهد داشت.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار