رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۱ رجب ۱۴۳۸
 • 2017 Wednesday 29 March
  بندر انزلی ابری
  ١٠(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.١٣(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.١٣(in)
اوقات شرعی

جوابیه صدای ساحل به اطلاعیه روابط عمومی شهرداری انزلی:

شهردار انزلی : ما نمی توانیم جواب دهیم از خودشان (خسته بند) بپرسید + فایل صوتی

بعد از انتشار این اطلاعیه تحریریه پایگاه خبری صدای ساحل با گوش دادن به فایل صوتی جلسه روز گذشته باری دیگر قسمت سوال خبرنگار انزلی کلاب از شهردار انزلی را با متن خبر مرور کرد که نتیجه ای جز صحت خبر و تیتر خبرنگار صدای ساحل را به دنبال نداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، بعد از گذشت تنها یک ساعت از نشست مطبوعاتی شهردار و سخنگو شورای شهر انزلی این پایگاه خبری، خبر را بر روی خط خود منتشر کرد اما با گذشت یک روز روابط عمومی شهرداری با انتشار اطلاعیه ای خواستار تغییر تیتر اول رسانه مذکور شد.

متن اطلاعیه ی مذکور به شرح ذیل است :

جوابيه روابط عمومي شهرداري بندرانزلي در خصوص خبر منتشر شده درسايت خبري صداي ساحل با عنوان ” از آقاي خسته بند بپرسيد چرا از شهرداري راضي نيست؟ ”

سايت خبري صداي ساحل بعد از اتمام نشست مطبوعاتي مشترك ديروز شهردار و سخنگوي شوراي اسلامي شهر با اصحاب رسانه، خبري را به نقل از شهردار با عنوان “از آقاي خسته بند بپرسيد چرا از شهرداري راضي نيست؟ ” منتشر نمود .

روابط عمومي شهرداري بندرانزلي بدينوسيله اعلام مي كند كه جناب آقاي پورشعبان شهردار محترم بندرانزلي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر اينكه نظر شما در خصوص اظهارات جناب آقاي خسته بند، نماينده محترم شهر كه در مصاحبه با يكي از سايت ها اعلام كرده بود از عملكرد شهرداري راضي نيستند ، چيست؟

شهردار در پاسخ اظهار داشتند: نماينده شهرستان مسائل را خيلي فراتر مي بينند و توقعاتي كه مردم از ايشان دارند بيشتر است و مشكلات ما را به ايشان منعكس مي كنند، همانطور كه به شوراي اسلامي شهر به عنوان نهاد هاي نظارتي انعكاس مي دهند . ايشان نگاه نظارتي و دلسوزانه دارند و ما موظفيم كاستي ها را رفع كنيم.

روابط عمومي شهرداري بندرانزلي ضمن قدرداني از كليه اصحاب رسانه جهت اطلاع رساني صحيح و بموقع اخبار، بدينوسيله خبر فوق را تصحيح مي نمايد.

سردبير محترم رسانه صداي ساحل، لطفا نسبت به اصلاح خبر و انعكاس آن در رسانه متبوع خود اقدام نماييد.

 

 بعد از انتشار این اطلاعیه تحریریه پایگاه خبری صدای ساحل با گوش دادن به فایل صوتی جلسه روز گذشته باری دیگر قسمت سوال خبرنگاران از شهردار انزلی را با متن خبر مرور کرد که نتیجه ای جز صحت خبر و تیتر خبرنگار صدای ساحل را به دنبال نداشت.

فایل صوتی

 

خبرنگار : مهندس خسته بند در مصاحبه ای اعلام کردند از عملکرد شهرداری رضایت ندارند، علت این عدم رضایت چیست و چرا نماینده شهر از شهرداری راضی نیست؟

شهردار انزلی: ما که نمی توانیم جواب دهیم ، از خودشان بپرسید
سخنگو شورا: این سوال را باید خود آقای خسته بند جواب دهند

حال سوال اینجاست که آیا “ما که نمی توانیم جواب دهیم ، از خودشان بپرسید (که چرا از شهرداری راضی نیست)” با تیتر صدای ساحل که گفت “از آقای خسته بند بپرسید چرا از شهرداری راضی نیست؟” تفاوت دارد؟

این سوالی است که باید از روابط عمومی شهردار انزلی پرسید که اگر جوابش خیر بود مجموعه صدای ساحل “یک معذرت خواهی” از روابط عمومی شهردار انزلی طلب خواهد داشت.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  
 

لینک کوتاه :

 

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار