رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

نماینده انزلی با اعلام اینکه اکثر نمایندگان مخالف حذف کارت سوخت هستند، گفت: برخی با حذف کارت سوخت دنبال منافع خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، حسن خسته بند در گفتگو با خبرنگار ۸دی از حذف کارت سوخت توسط دولت خبر داد و اظهار داشت: دولت در تلاش است تا کارت سوخت را حذف کند اما مجلس معتقد است روند توزیع سوخت بنزین کارتی ادامه پیدا کند.

وی با اعلام اینکه در این راستا در مجلس امضاهایی نیز جمع کرده اند، افزود: نمایندگان معتقد هستند که کارت سوخت بماند به نفع کشور است و تاکنون مانع از حذف کارت سوخت شده اند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کارتی کردن بنزین هزینه هایی را در بر داشته است، گفت: کارتی کردن بنزین حاوی اطلاعاتی است که برای آن هزینه صرف شده و می تواند پایه ای باشد تا در آینده اقدامات مثبت تری روی آن انجام گیرد.

خسته بند دلیل حذف کارت سوخت را در برداشتن هزینه ها از سوی دولت عنوان و اظهار کرد: من معتقد هستم برخی ها با حذف کارت سوخت دنبال تامین منافع خود هستند.

این نماینده مجلس با اذعان به اینکه با حذف کارت سوخت قاچاق کالا در کشور بیشتر می شود، گفت: داشتن کارت سوخت موجب می شود مصرف روزانه بنزین کنترل شود و می توان برنامه ریزی های دقیق تری در این راستا انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه اکثریت نمایندگان مجلس با حذف کارت سوخت مخالفند، ادامه داد: تنها با نداشتن کارت سوخت منافذ جدید برای سواستفاده از این سرمایه ملی ایجاد می شود که آن هم هزینه های دیگری را برای کشور به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار