رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ۴(mph)
  فشار ٢٩.٩٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 9-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٨(in)
اوقات شرعی

اصلاح‌طلبان با ابراز پشیمانی از رأی به روحانی حسابشان را از دولت جدا و از پاسخگویی به وعده‌ها و مطالبات مردمی در این خصوص شانه خالی می‌کنند.

از چند روز پیش موج عجیبی بر علیه دولت و خدماتش در فضای مجازی و رسانه‌های اصلاح‌طلب به راه افتاده به‌طوری‌که ذهن همه درگیر این موضوع شده که طرفدارهای روحانی پشیمان شده‌اند و دارند خودزنی می‌کنند. ولی با سابقه‌ای که از اصلاح‌طلبان سراغ داریم خیلی بعید به نظر می‌رسد که به همین زودی به اشتباهشان اعتراف کنند. به نظر حقیر این موضوع دو وجه دارد. وجه اول اینکه اصلاح‌طلبان با این کار حسابشان را از دولت جدا می‌کنند و از پاسخگویی به وعده‌ها و مطالبات مردمی که به اعتبار آن‌ها به روحانی رأی دادند شانه خالی می‌کنند که درواقع این کار پیش از هر چیز نوعی زرنگ بازی سیاسی است.

اما وجه دوم موضوع این است که بعد از انتخابات حضرت آقا با چند برخورد و تذکر با مدیریتی مثال‌زدنی روحانی را هوشیار کردند به‌طوری‌که مواضع فعلی رئیس‌جمهور در مسائل امنیتی، موشکی و سپاه پاسداران و… با مواضع قبلی کاملاً متفاوت است. در واقع این چیزی نیست که پاسخگوی انتظار اصلاح‌طلبان باشد. از طرفی هم آن‌ها به دنبال داشتن کاندیدای تمام اصلاح‌طلب و احیای حزبشان در انتخابات آتی هستند. پس باید از روحانی عبور کنند و در همین راستا از الآن شروع به تخریب پایگاه مردمی روحانی کرده‌اند تا در انتخابات بعدی فرمان دست خودشان باشد و روحانی برایشان مشکل‌ساز نشود که با توجه به استقبال جوانان مذهبی و انتشار مطالب علیه روحانی توسط آن‌ها در فاصله کوتاهی موفقیتشان دوچندان شده است.

ای‌کاش این سیاسیون روشنفکر عزیز یک‌بار هم که شده منافع مردم را به منافع حزبشان ترجیح می‌دادند. آیا این کار به نفع مردم و نظام است؟ نا امید کردن مردم از روحانی توسط همان‌هایی که مردم را به روحانی امیدوار کردند آن‌ها در این فاصله کوتاه چه سرنوشتی را رقم خواهد زد؟ به قول وحید یامین‌پور فرقی نمی‌کند اصلاح‌طلب باشیم یا اصولگرا، امید مردم که از بین برود همه باخته‌ایم.

اما من دلواپس هیچ‌کدام از این‌ها نیستم. بزرگ‌ترین نگرانی من از این جماعت به اصطلاح سلبریتی است. بعضی از این‌ها دولت و روحانی که هیچ، نظام جمهوری اسلامی هم که هیچ، خدا و پیغمبر راهم درست‌وحسابی قبول ندارند و منتظر جرقه‌ای هستند تا یکی پس از دیگری با محبوبیتی که بین جوانان و مردم دارند آتش به پا کنند. لعنت خدا بر کسی که این جماعت غیرمتخصص و غیر متعهد را الگوی تصمیم‌گیری سیاسی مردم قرار داد…

رضا کوچکی‌نژاد

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار