رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
 • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 18 March
  بندر انزلی لطیف
  ١٣(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.٠٨(in)
اوقات شرعی

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه در کنار تماشاگران ملوان می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم گفت: پیروزی در مقابل ماشین‌سازی تبریز را مدیون تماشاگران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل، نادر دست‌نشان عصر امروز در کنفرانس پس از دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و ماشین سازی تبریز که در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در مورد این بازی اظهار داشت: این برد را مدیون تماشاگران ملوان هستیم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه در کنار تماشاگران ملوان می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم اعلام کرد: روش بازی تیم ماشین سازی تبریز همانند روش بازی تیم استقلال خوزستان در مقابل ما بود.

دست نشان با اشاره به اینکه در بازی مقابل ماشین سازی تبریز اشتباهات بازی گذشته تکرار نشد بیان داشت: در مقابل استقلال خوزستان خوب بازی کردیم اما در دو صحنه غافلگیر شدیم.

در مقابل استقلال خوزستان خوب بازی کردیم اما در دو صحنه غافلگیر شدیم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه بازی خوب ملوان در این بازی باعث شد که تا دقایق پایانی دست به تعویض نزنیم اظهار داشت: اگر آرامش نیمه اول را داشتیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

دست نشان با اشاره به اینکه تیم ماشین سازی تبریز بازیکنان و امکانات خوبی دارد اعلام کرد: در این بازی اجازه خلق حتی یک موقعیت خطرناک را به حریف ندادیم و باید از این بازی درس‌های زیادی بگیریم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به اینکه تیم ما نمی‌توانست قهرمان جام حذفی شود بیان داشت: زور ما به استقلال خوزستان نرسید و باید واقعیت‌ها را در مورد توانایی‌های تیم ملوان بپذیریم.

دست‌نشان با بیان اینکه مهمترین هدف ملوان صعود به لیگ برتر است ابراز داشت: هیچ‌گاه در فوتبال این‌قدر بدشناس نبودم که بازیکنانم اینقدر مصدوم و محروم شوند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه ملوان به جایگاه اصلی خود خواهد رسید خاطرنشان کرد: برای رسیدن به جایگاه اصلی خود نیاز به یاری تماشاگران، همانند این بازی داریم.

وی با اشاره به اینکه ملوان کنونی همانند گذشته نیست بیان داشت: در گذشته بازیکنانی در ملوان بودند که نمی‌توانستیم آن‌ها را از تیم کنار بگذاریم اما در چند سال گذشته بازیکن‌سازی در ملوان ضعیف بود.

سرمریی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه اگر بازیکنان به این باور برسند که تماشاگران آن‌ها را قبول دارند بسیاری از مسائل و مشکلات تیم حل می‌شود اعلام کرد: نیمکت تیم ملوان پر از بازیکنان بومی است.

دست‌نشان با اشاره به اینکه وضعیت چمن مکان تمرینات و مسابقات تیم ملوان خوب نیست عنوان داشت: با رفع مشکلات چمن، روش بازی ملوان بهتر خواهد شد و این مقوله می‌تواند کمک زیادی به ما بکند.

با رفع مشکلات چمن، روش بازی ملوان بهتر خواهد شد و این مقوله می‌تواند کمک زیادی به ما بکند.
تسنیم
   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار