رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

در مسابقات شمشیربازی باشگاه‌های آسیا:

دو شمشیرباز گیلانی طلا و نقره گرفتند

دو شمشیرباز آقا و خانم گیلانی با کسب مدال تیمی در قالب تیم دانشگاه آزاد اسلامی، در باشگاه‌های آسیا به کار خود پایان دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رهبری و فائزه رفیعی دو شمشیرباز گیلانی تیم دانشگاه آزاد در اسلحه سابر تیمی در قالب تیم دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و نقره تیمی این مسابقات شدند.

فائزه رفیعی در اسلحه سابر تیمی در قالب تیم دانشگاه آزاد با غلبه بر تایلند الف و ب رهسپار فینال مسابقات شد. تیم اسلحه سابر بانوان ایران در فینال بازی را به رقیب قدرتمند کره‌ای واگذار و به مدال نقره این بازی‌ها بسنده کرد.

محمد رهبری شمشیرباز پرافتخار گیلانی نیز در اسلحه سابر تیمی مردان به همراه پاک‌دامن، عابدینی و ارسباران موفق شد به مدال طلا دست یابد. سابریست های ایرانی در دیدار فینال موفق شدند تایلند میزبان بازی‌ها را شکست دهند و گردن‌آویز طلا را از آن خود کنند.

گفتنی است پیش‌ازاین در اسلحه سابر انفرادی در دو بخش بانوان و آقایان، هر دو ورزشکار گیلانی موفق به کسب مدال نقره این مسابقات شدند. مسابقات شمشیربازی آسیا به میزبانی تایلند و در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در دو بخش مردان و زنان برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی نماینده ایران در این مسابقات بود.

انتهای پیام/

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار