رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

با تصمیم اعضای هیئت تحریریه:

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل معرفی شد

در جلسه ای با حضور اعضای تحریریه این پایگاه خبری لیلا فیضی به عنوان سردبیر پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل استان گیلان انتخاب شد. لیلا فیضی دانشجو رشته گرافیک بوده و دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرگاران جوان نزد اساتید برجسته صدا و سیما سپری کرده است و از فعالیت های رسانه ای وی نیز […]

در جلسه ای با حضور اعضای تحریریه این پایگاه خبری لیلا فیضی به عنوان سردبیر پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل استان گیلان انتخاب شد.

لیلا فیضی دانشجو رشته گرافیک بوده و دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرگاران جوان نزد اساتید برجسته صدا و سیما سپری کرده است و از فعالیت های رسانه ای وی نیز می توان به همکاری وی با پایگاه خبری افق انزلی به عنوان خبرنگار و مسئول امور بانوان اشاره کرد که فعالیت های چشم گیر او دلیلی بر انتصاب وی بوده است.

گفتنی است پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل از تاریخ ۲۳ مهر ۹۵ با یک تیم رسانه ای جوان کار خود را در عرصه اطلاع رسانی استان گیلان آغاز کرده است.

اعضای تحریریه پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل با آروزی موفقیت برای وی امیدوارند اصول سرعت ، صحت و دقت در تهیه اخبار را سرلوحه کار خویش قرار دهد و برای مطالبه مشکلات مردم تلاش کند.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار