رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان:

خسارت سیل اخیر استان ‌گیلان ۶۰۰ میلیارد ریال برآورد شد

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: طبق برآوردهای انجام شده و اعلام فرمانداری‌ها، تاکنون به‌صورت تقریبی ۶۰۰ میلیارد ریال خسارت به تاسیسات زیربنایی، ابنیه و مردم استان گیلان وارد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل صدای ساحل، عباس صابر با بیان اینکه در حال حاضر شرایط جوی در استان گیلان مساعد و با افزایش دما مواجه هستیم اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی در حال ایمن‌سازی مناطق مناطق سیل‌زده استان هستند.

با اعلام اینکه شرایط در حال حاضر تحت کنترل است عنوان داشت: طبق برآوردهای انجام شده و اعلام فرمانداری‌ها، تاکنون به‌صورت تقریبی ۶۰۰ میلیارد ریال خسارت به تاسیسات زیربنایی، ابنیه و مردم در استان گیلان وارد شده است.

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه میزان دقیق خسارت با نظارت کارشناسان تعیین می‌شود خاطرنشان کرد: بیشترین میزان خسارت در شهرستان‌های لنگرود، آستارا، بندرانزلی و رودسر رقم خورده است.

صابر با اعلام اینکه هیچ‌گونه تلفات جانی در سیل استان گیلان رخ نداده است ابراز داشت: بیشترین میزان خسارات به تاسیسات زیربنایی و بعد از آن ابنیه و مردم بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دستورات لازم جهت آمادگی دستگاه‌های اجرایی ذی ربط در حوزه مدیریت بحران صادر شده است تا اقداماتی نظیر لایروبی رودخانه‌ها، انهار و همینطور اقدامات شهری توسط شهرداری‌ها انجام شود.

صابر با اشاره به شیوه جبران خسارت‌های زیربنایی و خسارت‌های وارد شده به ابنیه و مردم استان گیلان اظهار داشت: پس از برآورد دقیق خسارات توسط کارشناسان، اعتبارات لازم از محل منابع بحران کشور جهت جبران خسارات تامین می‌شود.

 

تسنیم

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار