رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
 • الإثنين ۲ رجب ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 19 March
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ١۵(°C)
  وزش باد ١١(mph)
  فشار ٢٩.٩۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٩۴(in)
اوقات شرعی

جلسه بررسی استعفای شهردار بندرانزلی و انتخاب سرپرست شهرداری انزلی با حضور فرماندار انزلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، در پایان این جلسه که عوام مردم از آن به عنوان جلسه ی خداحافظی یاد می کردند بنا بر پیش بینی های صدای ساحل ، موسی فکور با ۷ رای “فعلا” به عنوان سرپرست شهرداری انزلی معرفی شد اما دیگر رقیب او مهندس مدامی با ۴ رای نتوانست بر صندلی شهرداری انزلی تکیه زند.

حاشیه ها

گفتنی است این جلسه غیر علنی حاشیه های فراوانی داشت ، علی سفید روح ؛ عضو قدیمی شورای اسلامی شهر انزلی با وجود اینکه بر تجربه و استعداد های نیروهای بومی این شهرستان شناخت کافی دارد تاکید کرد: افراد بومی این شهر توانایی اداره پست های کلیدی و مهمی مانند فرمانداری و شهرداری را ندارند و باید مدیران بومی شهرداری به جناب فکور کمک کنند.

این نطق علی سفید روح این سوال را ایجاد کرد که آیا این عضو قدیمی شورای اسلامی شهر انزلی نماینده مردم انزلی است؟ و یا اینکه در جایگاه مخالف آنان قرار دارد؟ که اینگونه از میزان توانایی جوانان و افراد متخصص بومی صحبت می کند

نواری ؛ دیگر عضو قدیمی شورای اسلامی شهر انزلی نیز با ابراز رضایت از عملکرد موسی فکور خاطر نشان کرد : فکور بعنوان معاون فعلی از گزینه های بسیار خوب برای سرپرستی شهرداری است که رضایت اکثریت مردم را در این مدت بدست آورده است .

احمدی فرد نیز به عنوان دیگر سخنران این جلسه با اشاره به عدم سکونت سرپرست پیشنهادی شهرداری انزلی متذکر شد : ضمن احترام به جناب فکور طبق شنیده ها ایشان قصد کاندید شدن در انتخابات شورای شهر رشت دارند و ساکن این شهر نیستند و آشنایی لازم به امورات شهرداری ندارند

وی همچنین افزود: با توجه به اینکه در روزهای آینده بحث بسیار مهم دفترچه عوارض محلی و بودجه و ایام نوروز را خواهیم داشت لذا سرپرستی را باید انتخاب کنیم که به مسائل درآمدی و حقوقی و عمرانی و وضعیت شهر آشنایی کامل داشته و از همه مهمتر اینکه ساکن شهر باشد و در مجموعه شهرداری نیروهای بومی بسیار توانمندی داریم که توانایی این امر خطیر را دارند و باید به نیروهای خودمان که شهر برای آنها هزینه کرده، اعتماد کنیم

حال باید دید که آیا حکم سه ماهه موسی فکور تبدیل به حکم شهرداری انزلی می شود و یا اینکه موسی فکور شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت را بر ادامه مسیر کاری خود در انزلی ترجیح می دهد.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

 • اگر با دیپلم خانه داری و تخصص اقتصادی در این زمینه بتوان از پس ساماندهی خانه برآمد حتماً می توان به عنوان لشکر سیاهی در لیست هفت نفره شورا از توانایی افراد متخصص و بومی شهر هم نظر داد.
  البته از یک فروشنده لوازم آرایشی در خیابان سپه که با کالا های لوکس و تزیینی سر و کار دارد در حد حوزه شغلیش انتظار شناسایی افراد توانمند و متخصص و بومی شهر بعید به نظر می آید .

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب

بایگانی اخبار