رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الإثنين ۶ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 21 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۵(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٣٠.٠۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠۴(in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل در هفته گذشته خبری با عنوان “شهردار های احتمالی انزلی را بشناسید + رزومه” (لینک خبر) از این رسانه مستقل منتشر شد که تحریریه صدای ساحل در چند روز اخیر واکنش های مختلفی را از سوی مسئولان نامرده و شهرداران احتمالی شاهد بود. در همین خصوص به باز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل در هفته گذشته خبری با عنوان “شهردار های احتمالی انزلی را بشناسید + رزومه” (لینک خبر) از این رسانه مستقل منتشر شد که تحریریه صدای ساحل در چند روز اخیر واکنش های مختلفی را از سوی مسئولان نامرده و شهرداران احتمالی شاهد بود.

در همین خصوص به باز نشر این واکنش ها از روزنامه همشهری اکتفا کرده و قضاوت را به مردم مظلوم انزلی واگذار میکنیم.

متن خبر خانم ساحلی

«شهردارانزلی، استعفا نداده است. » این پاسخ تعدادی از اعضای شورای شهر انزلی است، وقتی که درباره تغییر در رأس هرم شهرداری از آن‌ها پرسیده شد…

۱۳۹۵/۰۷/۲۸

«شهردارانزلی، استعفا نداده است. » این پاسخ تعدادی از اعضای شورای شهر انزلی است، وقتی که درباره تغییر در رأس هرم شهرداری از آن‌ها پرسیده شد.
چند روزی است که حرف و حدیث‌هایی با موضوع استعفای شهردار انزلی شنیده می‌شود اما آغاز گمانه‌زنی‌ها درباره شهردار آینده و ارائه رزومه از این افراد، فضای داغ شبکه‌های اجتماعی را در این شهر ساحلی داغ‌تر کرده است. زمزمه‌هایی با موضوع اختلافات به وجود آمده بین شهردار، رئیس شورای شهر و نماینده مردم انزلی از دیگر شایعاتی است که این روزها به گوش می‌رسد.  در این میان «رضا پورشعبان» شهردار انزلی در پاسخ به سوال خبرنگار همشهری اظهار کرد: تا کنون استعفا نداده ام و تا زمانی که هستم به عهد خویش با مردم انزلی پایبند هستم. اگر زمانی احساس کنم که نمی توانم کار کنم و یا به هر دلیل دیگر که لازم باشد در این مورد تصمیم می گیرم.
رئیس شورای شهر انزلی نیز در گفت‌وگو با همشهری شایعات این چنینی را ناشی از نگاه‌های سیاسی دانست و تأکید کرد: انتشار بسیاری از اخبار این چنینی در فضای مجازی مغرضانه است و اهدافی خاص رادنبال می‌کند. «محمدرضا بدیعی فر» با اشاره به جلساتی که اخیراً با شهردار داشته می‌افزاید: صحبت‌های رایج در فضای مجازی را تکذیب می‌کنم. هیچ‌گونه اختلافی با شهردار وجود ندارد و بنده و آقای نماینده با ایشان ارتباطی صمیمانه داریم. البته شاید یک روز آقای شهردار مایل باشند در جایگاه دیگری مشغول به خدمت شوند و فضای آن هم فراهم شود و این اتفاق بیفتد اما اکنون چنین موضوعی مطرح نیست.  «شهرام نواری» سخنگوی شورای اسلامی شهر انزلی نیز درباره شایعه استعفای شهردار به همشهری گفت: آقای شهردار استعفا نداده است و صحبت‌های رایج در فضای مجازی ساخته اذهان است. هیچ جلسه و گمانه‌زنی هم در شورای شهر با این موضوع نداشته‌ایم. اما موضوع تغییر شهردار یک امر بالقوه است. شاید دو ماه دیگر شهردار انزلی بخواهد استعفا دهد و کسی هم نمی‌تواند ایشان را وادار به ماندن کند اما امروز چنین مسأله‌ای واقعیت ندارد.  «سعید آفتابی» عضو شورای شهر انزلی که نامش در فهرست شهرداران احتمالی آینده در فضای مجازی به چشم می‌خورد در گفت‌وگو با همشهری اظهار کرد: شهردار استعفا نداده است، تنها ما هم شنیده‌ایم که اظهار خستگی کرده‌اند و صحبت‌هایی این چنینی مطرح شده است اما به‌صورت رسمی اتفاقی در این زمینه رخ نداده است.  وی همچنین تصریح کرد: من اصلاً به شهردار شدن فکر نمی‌کنم.
«شعبان جعفری» عضو شورای شهر انزلی نیز به همشهری گفت: موضوعی با عنوان استیضاح و یا استعفای شهردار در حال حاضر در شهرداری و شورای شهر مطرح نیست. اگر شهرداری قرار باشد استعفا دهد، استعفا نامه باید به شورا ارائه شود. اقدامی هم مبنی بر استیضاح انجام نگرفته است. ما هم جسته و گریخته از دیگران و در محافل زمزمه‌های احتمال استعفای شهردار را شنیده‌ایم.  «امیر احمدی فرد» دیگر عضو شورای اسلامی شهر انزلی هم درباره مطالب منتشر شده در فضای مجازی به همشهری گفت: تغییر شهردار به چند طریق رخ می‌دهد؛ ممکن است خود شهردار استعفا بدهد و یا استیضاح و رأی به آن طبق قوانین موجود انجام شود، همچنین ممکن است از سوی سازمان‌های نظارتی تخلفاتی مشاهده شود و از طریق آنها عزل انجام شود. البته مواردی چون خدای نکرده فوت هم ممکن است پیش بیاید که در حال حاضر هیچ‌کدام از این موارد در انزلی رخ نداده است.
photo_2016-10-19_02-21-21
   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار