رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۱ رجب ۱۴۳۸
 • 2017 Wednesday 29 March
  بندر انزلی ابری
  ١٠(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.١٣(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.١٣(in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل در هفته گذشته خبری با عنوان “شهردار های احتمالی انزلی را بشناسید + رزومه” (لینک خبر) از این رسانه مستقل منتشر شد که تحریریه صدای ساحل در چند روز اخیر واکنش های مختلفی را از سوی مسئولان نامرده و شهرداران احتمالی شاهد بود. در همین خصوص به باز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل در هفته گذشته خبری با عنوان “شهردار های احتمالی انزلی را بشناسید + رزومه” (لینک خبر) از این رسانه مستقل منتشر شد که تحریریه صدای ساحل در چند روز اخیر واکنش های مختلفی را از سوی مسئولان نامرده و شهرداران احتمالی شاهد بود.

در همین خصوص به باز نشر این واکنش ها از روزنامه همشهری اکتفا کرده و قضاوت را به مردم مظلوم انزلی واگذار میکنیم.

متن خبر خانم ساحلی

«شهردارانزلی، استعفا نداده است. » این پاسخ تعدادی از اعضای شورای شهر انزلی است، وقتی كه درباره تغییر در رأس هرم شهرداری از آن‌ها پرسیده شد…

۱۳۹۵/۰۷/۲۸

«شهردارانزلی، استعفا نداده است. » این پاسخ تعدادی از اعضای شورای شهر انزلی است، وقتی كه درباره تغییر در رأس هرم شهرداری از آن‌ها پرسیده شد.
چند روزی است كه حرف و حدیث‌هایی با موضوع استعفای شهردار انزلی شنیده می‌شود اما آغاز گمانه‌زنی‌ها درباره شهردار آینده و ارائه رزومه از این افراد، فضای داغ شبكه‌های اجتماعی را در این شهر ساحلی داغ‌تر كرده است. زمزمه‌هایی با موضوع اختلافات به وجود آمده بین شهردار، رئیس شورای شهر و نماینده مردم انزلی از دیگر شایعاتی است كه این روزها به گوش می‌رسد.  در این میان «رضا پورشعبان» شهردار انزلی در پاسخ به سوال خبرنگار همشهری اظهار کرد: تا کنون استعفا نداده ام و تا زمانی که هستم به عهد خویش با مردم انزلی پایبند هستم. اگر زمانی احساس کنم که نمی توانم کار کنم و یا به هر دلیل دیگر که لازم باشد در این مورد تصمیم می گیرم.
رئیس شورای شهر انزلی نیز در گفت‌وگو با همشهری شایعات این چنینی را ناشی از نگاه‌های سیاسی دانست و تأكید كرد: انتشار بسیاری از اخبار این چنینی در فضای مجازی مغرضانه است و اهدافی خاص رادنبال می‌كند. «محمدرضا بدیعی فر» با اشاره به جلساتی كه اخیراً با شهردار داشته می‌افزاید: صحبت‌های رایج در فضای مجازی را تكذیب می‌كنم. هیچ‌گونه اختلافی با شهردار وجود ندارد و بنده و آقای نماینده با ایشان ارتباطی صمیمانه داریم. البته شاید یك روز آقای شهردار مایل باشند در جایگاه دیگری مشغول به خدمت شوند و فضای آن هم فراهم شود و این اتفاق بیفتد اما اكنون چنین موضوعی مطرح نیست.  «شهرام نواری» سخنگوی شورای اسلامی شهر انزلی نیز درباره شایعه استعفای شهردار به همشهری گفت: آقای شهردار استعفا نداده است و صحبت‌های رایج در فضای مجازی ساخته اذهان است. هیچ جلسه و گمانه‌زنی هم در شورای شهر با این موضوع نداشته‌ایم. اما موضوع تغییر شهردار یك امر بالقوه است. شاید دو ماه دیگر شهردار انزلی بخواهد استعفا دهد و كسی هم نمی‌تواند ایشان را وادار به ماندن كند اما امروز چنین مسأله‌ای واقعیت ندارد.  «سعید آفتابی» عضو شورای شهر انزلی كه نامش در فهرست شهرداران احتمالی آینده در فضای مجازی به چشم می‌خورد در گفت‌وگو با همشهری اظهار كرد: شهردار استعفا نداده است، تنها ما هم شنیده‌ایم كه اظهار خستگی كرده‌اند و صحبت‌هایی این چنینی مطرح شده است اما به‌صورت رسمی اتفاقی در این زمینه رخ نداده است.  وی همچنین تصریح كرد: من اصلاً به شهردار شدن فكر نمی‌كنم.
«شعبان جعفری» عضو شورای شهر انزلی نیز به همشهری گفت: موضوعی با عنوان استیضاح و یا استعفای شهردار در حال حاضر در شهرداری و شورای شهر مطرح نیست. اگر شهرداری قرار باشد استعفا دهد، استعفا نامه باید به شورا ارائه شود. اقدامی هم مبنی بر استیضاح انجام نگرفته است. ما هم جسته و گریخته از دیگران و در محافل زمزمه‌های احتمال استعفای شهردار را شنیده‌ایم.  «امیر احمدی فرد» دیگر عضو شورای اسلامی شهر انزلی هم درباره مطالب منتشر شده در فضای مجازی به همشهری گفت: تغییر شهردار به چند طریق رخ می‌دهد؛ ممكن است خود شهردار استعفا بدهد و یا استیضاح و رأی به آن طبق قوانین موجود انجام شود، همچنین ممكن است از سوی سازمان‌های نظارتی تخلفاتی مشاهده شود و از طریق آنها عزل انجام شود. البته مواردی چون خدای نكرده فوت هم ممكن است پیش بیاید كه در حال حاضر هیچ‌كدام از این موارد در انزلی رخ نداده است.
photo_2016-10-19_02-21-21
   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  
 

لینک کوتاه :

 

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار