رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الإثنين ۶ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 21 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۵(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٣٠.٠۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠۴(in)
اوقات شرعی

این استعفاء در حالی اتفاق افتاده است که شایعات حکایت از جایگزینی “فردی جدید” در این هیات مدیره دارد.

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، رضا پورشعبان ؛ شهردار سابق بندرانزلی پس از استعفاء از سمت خود در شهرداری از هیات مدیره باشگاه ملوان نیز استعفاء داد.

این استعفاء در حالی اتفاق افتاده است که شایعات حکایت از جایگزینی “فردی جدید” در این هیات مدیره دارد.

گفتنی است هرچند حضور رضا پور شعبان در هیات مدیره ی باشگاه ملوان سوالات فراوانی را برای هواداران به وجود آورده بود اما اکنون بعد از گذشت نزدیک به دو سال از تاریخ ۲۳ اسفند ۹۲ می توان از این تصمیم به عنوان تصمیمی فاقد دوراندیشی یاد کرد.

متن استعفا رضا پور شعبان به شرح ذیل است :

 

ریاست محترم هیات مدیره باشگاه فرهنگی – ورزشی ملوان بندرانزلی
با سلام
با عنایت به قبول استعفای اینجانب از سمت مدیریت شهری بندرانزلی توسط شورای محترم اسلامی شهر ، بدینوسیله استعفای خود را از عضویت در هیات مدیره باشگاه فرهنگی – ورزشی ملوان بندرانزلی خدمت جنابعالی تقدیم میدارم.
هر چند طی فصل گذشته و حاضر تصمیم به این کار گرفتم اما هر بار با دیدن و لمس کردن تمامی زحمات فراوانی که جنابعالی و دیگر اعضاء محترم هیئت مدیره می کشیدند ، بویژه با توجه به شرایط حاکم بر تیم در مقاطع مختلف ، از این کار منصرف و تصمیم به ادامه حضور گرفتم تا شاید بنده هم کوشه ای از این مسئولیت سنگین را بدوش گیرم.
به امید آنکه ” قوی سپید انزلی ” که بر قلوب بسیاری از انزلی چی های ورزش دوست و عاشق “ملوان” و دیگر نقاط کشورمان ، حکومت می کند ، به روزهای اوج خودش که شادی و نشاط همه انزلی چی ها را بدنبال دارد برگردد.
ضمن اینکه چنانچه در این مدت قصوری متوجه اینجانب بوده ، از جنابعالی – اعضاء هیات مدیره ، کادر مدیریتی ، فنی و بازیکنان و از همه هواداران و عاشقان ملوان صمیمانه عذرخواهی میکنم.

 

امضا / رضا پور شعبان

 

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار