رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
 • الجمعة ۱۰ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Friday 25 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٧(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
 • کد خبر : 6020
 • وعده ها
 • چاپ خبر : طرح “بازآفرینی” شهر بندرانزلی اجرا می‌شود

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: فاز نخست طرح بازآفرینی این شهر تا پایان امسال اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای ساحل ، سعید آفتابی‌حسین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرانزلی با اشاره به اجرای طرح بازآفرینی شهری در انزلی اظهار کرد: شورای چهارم بندرانزلی و مجموعه شهرداری بر اجرای سریع فاز نخست طرح “بازآفرینی شهری” تا پایان امسال اصرار دارند.

وی با بیان اینکه در فاز نخست این طرح، پیاده‌راه فرهنگی خیابان ابوذر غفاری(سپه) بندرانزلی احداث می‌شود، اعلام کرد: در فازهای بعدی، میدان امام خمینی(ره) بندرانزلی و بافت تاریخی این شهر بهسازی و نوسازی می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی با بیان اینکه در سه سال گذشته به ترتیب ۴۶، ۳۸ و ۵۰ میلیارد تومان بودجه مصوب شهر اجرایی شده است، گفت: بندرانزلی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است ولی هنوز به جایگاه خود نرسیده است.

آفتابی‌حسین با اشاره به بودجه نویسی سال ۹۶ شهر بندرانزلی و اینکه بودجه‌ بندرانزلی برای سال آینده به حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد افزود: باید به‌دنبال تعریف منابع پایدار مالی جدید برای شهر بندرانزلی باشیم و بحث برندسازی شهری انزلی نیز در سال ۹۶ به شدت پیگیری می‌شود.

عضو شورای شهر بندرانزلی با بیان اینکه سالانه بیش از ۶۰ درصد گردشگران گیلان در شهر انزلی حضوذ پیدا می کنند گفت: بیش از ۲۰ معبر عمومی شهر انزلی اصلاح هندسی شد و  توسعه پایدار شهر انزلی با افزایش مشارکت شهروندان ممکن است.

وی با اشاره به حضور و اعلام اینکه انزلی پایتخت گردشگری ساحلی کشور و از قطب‌های اکوتوریسم است افزود: نخستین بلوار قرآنی کشور در انزلی در حال احداث است و در شاخص رشد برنامه‌های فرهنگی حوزه شهری گیلان، جزء شهرهای پیشتاز هستیم.

عضو شورای شهر بندرانزلی با تصریح بر افزایش چشمگیر مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد و فرهنگی و هنری در برنامه‌های شهری، خاطرنشان کرد: در اجرای نخستین جشنواره لاله‌های تالابی بیش از ۱۵۰ عضو مردم‌نهاد مشارکت داشتند.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار