رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Thursday 26 April
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ١٣(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.٢١(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.٢١(in)
اوقات شرعی

پروژه انتخابات ریاست جمهوری کلید خورد ...

عارف رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شد

جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان عصر امروز برگزار و عارف به عنوان رئیس موقت این شورا انتخاب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل به نقل از تسنیم، اولین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با سازوکار جدید عصر امروز(۱۲ مهر) با حضور اعضا تشکیل جلسه داد.

در این جلسه هیئت رئیسه موقت تا زمان تدوین آیین‌نامه شورا عالی سیاست‌گذاری انتخاب شدند. محمدرضا عارف رییس شورای عالی سیاست‌گذاری، رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نائب رییس و ژاله فرامرزیان به‌عنوان دبیر شورا مشخص شدند.

همچنین رئیس دولت اصلاحات قبل از تشکیل جلسه امروز در نامه‌ای به محمدرضا عارف از سه چهره جدید شورای سیاست‌گذاری رونمایی کرد. این سه نفر که اعضای حقیقی و غیرحزبی شورای سیاست‌گذاری هستند عبارت‌اند از مصطفی معین وزیر علوم دولت اصلاحات، محمدسلامتی وزیر پیشین کشاورزی و دبیرکل حزب منحله سازمان مجاهدین انقلاب و ابوالقاسم سرحدی زاده وزیر کار و امور اجتماعی در دولت چهارم.

به گزارش تسنیم، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در آستانه انتخابات مجلس دهم با حضور نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی چهره‌های غیرحزبی عضو این جناح سیاسی تشکیل شد تا برای انتخابات مجلس و نحوه ورود اصلاح‌طلبان برنامه‌ریزی کند اما با این حال برخی چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب به کارکرد این شورا انتقادات جدی دارند.

پس از پایان انتخابات دور دوم مجلس دهم، این شورا به حالت تعلیق درآمد تا اینکه در اواخر مردادماه سال جاری تشکیل جلسه داد و کمیته‌ای برای بررسی اصلاح ساختارها و ترکیب جدید شورای عالی اصلاح‌طلبان تشکیل شد.

به تازگی جمعی از احزاب اصلاح‌طلب متشکل از مجمع نیروهای خط امام(ره) ــ حزب اعتماد ملی ــ حزب مردم‌سالاری ــ حزب اراده ملت ایران ــ مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی ــ انجمن اسلامی مهندسان ایران و حزب وحدت و همکاری ملی با انتشار بیانیه‌ای مأموریت شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی را پایان‌یافته دانستند و تأکید کردند که ادامه فعالیت این شورا بلاموضوع است.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار