رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ۴(mph)
  فشار ٢٩.٩٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 9-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٨(in)
اوقات شرعی

فکور: پاسخ بحث بومی و غیر بومی بودنم را از مردم انزلی گرفتم و لطف های زیادی به من داشتند و ان شا الله که بتوانم قدر شناس اعتماد آنها باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، موسی فکور ؛ سرپرست شهرداری بندرانزلی پس از شنیدن نطق های پیش از دستور چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با بیان اینکه در ایام سختی شهرداری انزلی به من واگذار شده است گفت : پاسخ بحث بومی و غیر بومی بودنم را از مردم انزلی گرفتم و لطف های زیادی به من داشتند و ان شا الله که بتوانم قدر شناس اعتماد آنها باشم.

 
وی با بیان اینکه در حد توان کارها را با دقت مدیریت می کنم افزود: خواهش من این است که در بحث تاخیر حقوق ها شرایط شهرداری ها را در سطح کشور را نیز در نظر بگیریم . این موضوع در جاهای مختلف قابل رویت است.

 
وی همچنین در پاسخ به سوال احمدی فرد که چرا حقوق ها پرداخت نشده است گفت : ما در ماه اخیر کمترین ارزش افزوده را از دولت دریاف کرده ایم اما با این وجود تمام سعی ما بر این است که تمام حقوق ها را پرداخت کنیم و در واقع عقب ماندگی حقوق در شهرداری نداریم و فقط در یک بخش برای یک ماه عقب هستیم.

 
موسی فکور نیز در ادامه سخنان خود همچون رضا پور شعبان استفاده از نظر نخبگان را بسیار حائر اهمیت و تاثیرگذار برشمرد و تصریح کرد: به واسطه مرکز پژوهش های استراتژیک میتوانیم از عزیزان صاحب نظر دعوت کنیم و از استعداد های شهری استفاده کنیم

 
وی که در همین بیست روز به این نتیجه رسیده است که باید انتخابات و تبلیغات انتخاباتی را مد نظر قرار دهد با گلایه از این موضوع گفت : یکی از مشکلات من بحث های انتخاباتی و تبلیغاتی است، در خواست من از عزیزان این است که در این ایام سخت ما را همراهی کنند و دست مرا بگیرند به جای اینکه چوب لای چرخ بگذارند

 
سرپرست شهرداری انزلی همچنین خطاب به رسانه ها گفت : طبق گفته رهبر انقلاب رسانه ها باید امیدواری را در مردم پرورش دهیم و از شما تقاضا دارم که اقدامات شهرداری را به سمع نظر مردم برسانند.

خبرنگار : امیرحسین فدایی
عکاس : علیرضا حدادی
   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار