رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

فرماندار بندر انزلی گفت: نگاه ما در مدیریت شهری باید شهروند‌محور و در جهت تکریم و ارائه خدمت شایسته به شهروندان باشد چراکه همه امکاناتی که در شهرداری وجود دارد برای خدمت به شهروندان است.

میرشمس مومنی‌زاده  ظهر امروز در مراسمی در شهرداری بندر انزلی با بیان اینکه قطعاً همه عملکردها نقاط ضعف و قدرتی دارند اظهار داشت: اهداف شهر با نزاع و درگیری محقق نمی‌شود باید در همه امور اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فرماندار بندر انزلی با تاکید بر ارتباط بیشتر مسئولان با مردم تصریح کرد: نگاه ما در مدیریت شهری باید شهروند‌محور و در جهت تکریم و ارائه خدمت شایسته به شهروندان باشد زیرا همه امکاناتی که در شهرداری وجود دارد برای خدمت به شهروندان است.

مومنی‌زاده با اشاره به اینکه باید در سیاست‌گذاری‌ها به گونه‌ای رفتار کرد تا از همه ظرفیت مردم استفاده شود افزود: مشارکت‌جویی و مشارکت‌پذیری مردم باعث موفقیت مسئولان می‌شود و این مهم رمز موفقیت‌های لازم و مطلوب در آینده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه نباید هیچ فرصتی را برای رشد و توسعه انزلی از دست داد ابراز داشت: ما ظرفیت‌های بسیار بالایی در انزلی داریم که می‌توانیم برای توسعه و آینده شهر از آنها استفاده کنیم.

مومنی‌زاده اظهار داشت: توسعه شهری به‌واسطه تعامل و همگرایی و همدلی و هم‌افزایی اتفاق می‌افتد و بنده تا جایی که اختیاراتم اجازه می‌دهد به مدیریت یکپارچه شهر اعتقاد دارم و از همه توانمندی‌ام برای این امر استفاده می‌کنم.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار