رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ۴(mph)
  فشار ٢٩.٩٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 9-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٨(in)
اوقات شرعی

 • یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
 • کد خبر : 11168
 • یادادشت
 • چاپ خبر : معجزه شهید حججی
امیر زاهد

معجزه شهید حججی

هنوز هم حسین علیه السلام هر صبح شام تکیه بر نیزه غریبی این پیام را به جانها فریاد می زند که “هل من ناصر ینصرنی؟” کیست مرا یاری کند؟ و هنوز هم هستند فرزندان خمینی کبیر همچون محسن حججی که لبیک می گویند به این پیام امام عاشورا! چه قاب عکسی از خود به جای […]

هنوز هم حسین علیه السلام هر صبح شام تکیه بر نیزه غریبی این پیام را به جانها فریاد می زند که “هل من ناصر ینصرنی؟” کیست مرا یاری کند؟ و هنوز هم هستند فرزندان خمینی کبیر همچون محسن حججی که لبیک می گویند به این پیام امام عاشورا! چه قاب عکسی از خود به جای گذاشته شهید حججی! کربلا را برایت زنده میکند! خیمه و دود و نگاهی که گواهی می دهد تا قتلگاه قدم ها را آرام ولی عزتمندانه برداشته و بر فراز قله بصیرت استوار نگریسته به وجه الله! از آنجاییکه عاشق است و رنگ معشوق به خود میگیرد یحتمل تشنه بوده پس از یک نبرد جانانه با حرامیان داعشی و سر تشنگان عاشق حسین به وقت شهادت بر بالین مادری است که دلشکسته و محزون ناله می زند “بنی! قتلوک عطشانا…”
تو سر به دامن مادر سادات دادی و عده ای سر به دامن غرب! تو به شهادت رسیدی و آنها به مادر تحریم ها! شهادت تو را حسین(ع) تضمین کرده بود و سند آنها را جان کری و چه فرقی است بین حجت خدا و نماینده شیطان در وفای به عهد! هنوز هم صدای ” هیهات منا الذله ” حسین (ع) در گوش تاریخ می پیچد و هنوز هم هستند شهدایی که به این ندا لبیک میگویند و با تاسی به همین شعار حلب را ازاد می کنند و موصل را رها از شر خلیفه خود خوانده داعشی و خط بطلانی می کشند بر نظریه ” خاورمیانه جدید ” تا تلنگری باشد بر آنهایی که میگویند “نباید مقابل قدرت های بزرگ ایستاد با شعارهایی که صرفا تو خالیست ” …گویا زمان به عقب برگشته، به زمان علی! عده ای چونان کوفیان گله از سردی آب و هوا دارند و عده ای هم قدرت شام را به رخ می کشند که مثلا با یک منجنیق می تواند زیر و رو کند کل کوفه را…
از شام تا میرزااولنگ افغانستان دست پرورده های شیطان بزرگ رنگین میکنند زمین را از خون بی پناهان مظلوم، آن وقت آن روحانی نما سلفی میگیرد با حامی همین حرامیان داعشی در وسط مجلس! اگر نبودند امثال شهید حججی ها که از سر ترس با هر صاحب مقامی چفت نمی شوند و با هرحزبی جوش نمی خورند الا حزب الله! امروز باید امنیتمان را گدایی میکردیم از موگرینی و سلفی می گرفتیم وسط مجلس با حرامیان داعشی!
طوفانی به پا کرده این شیر بچه علوی با شهادتش! از سردار و سلبریتی گرفته تا ظریف و همه کسانی که از کربلا درس مذاکره آموخته بودند! بسیج شده اند برای ادای احترام به این قهرمان ملی! قهرمان ملی تویی که امنیت فلان فوتبالیست و بهمان سلبریتی را تامین میکنی تا آزادانه در پناه حکومت اسلامی در تعارض با آرمانهای انقلاب بنشینند و حضورت را زیر سوال ببرند در خط مقدم نبرد با استکبار! و زنجیره ای هایی که تیتر یک روزنامه هایشان را درشت به ” پشت صحنه شهادت ” تو اختصاص می دهند در حالی که تا دیروز در تلاش بودند تا مصادره کنند حمله موشکی سپاه به دیرالزور را! راست می گفت جمهوری اسلامی بهشت اپوزسیون است! قهرمان ملی تویی که سهمت از سفره انقلاب شهادت است و سهم عده ای حقوق نجومی! عده ای هم پای همین سفره با استفاده از مناسبات قدرت مشغول رانت خواری اند و موفقیت ناشی از این ویژه خواری چنان امر را بر آنان مشتبه کرده که خود را مفتخر می دانند به ژن برتر! در حالیکه این ژن را باید در وجود چون تویی جست که به ارث برده ای آن را از پدر انقلابی خویش، خمینی کبیر!
حسین جنگید تا به من و تو بیاموزد تن به ذلت نمی دهد به هر بهایی! حتی به بهای خون اصغر شش ماهه و اکبر شبه پیغمبرش! آیا نمی شنوی صدای هل من ناصرش را! که چه زیبا گفت اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید! آزاده باشید و ببینید دهانهای با حقد و غضب گشوده شده و دندانهای با غیظ به هم فشرده شده علیه انقلاب را! آزاده باشید و انقلاب را منحرف نکنید! خط را تغییر ندهید و گفتمان امام را تحریف نکنید! سر سفره شهدا نشسته اید زیر یوغ بندگی آمریکا نروید! اسلام را در متن قرار دهید و راه جهاد و شهادت را به انزوا نبرید چرا که امروز هم کربلایی دیگر است در گذران تاریخ! حال ببین در کدامین صف و لشگری! حسینی یا یزیدی!
   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار