رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، همایش جلب مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی با حضور میرشمس مومنی‌زاده فرماندار، مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان، جمعی از مسئولین شهرستانی و جامعه ورزشی شهرستان بندرانزلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در ابتدای این همایش و پس […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، همایش جلب مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی با حضور میرشمس مومنی‌زاده فرماندار، مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان، جمعی از مسئولین شهرستانی و جامعه ورزشی شهرستان بندرانزلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این همایش و پس از ارائه گزارش قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، فرماندار بندرانزلی با اشاره بر محبوبیت ورزشکاران در بین جامعه خاطرنشان کرد: جامعه ورزش شهرستان بندرانزلی باید در راستای تشویق مردم به عنوان بستر لازم برای مشارکت خداکثری مردم در انتخابات بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری، پرچم دار و پیشگام باشند.

وی در ادامه با اشاره به این نکته که با توجه به اهمیت افزایش مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای فرهنگیان و ورزشکاران به عنوان نخبگان جامعه باید طلایه‌داران این مسیر مهم و سرنوشت ساز کشور باشند افزود: مردم با حضور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب بالاترین مقام اجرایی کشور بیانگر این پیام هستند که سیاست‌های داخلی و خارجی و اقتصادی و اجتماعی و نوع تعاملات کشورمان با سراسر جهان برایشان اهمیت دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر اینکه برگزاری هردو انتخابات در نظامی که عرصه سهیم شدن مردم در سرنوشت کشورشان وجود دارد باعث افتخار است شرکت در انتخابات را علاوه بر حق مسلم هر فرد ایرانی به عنوان یک تکلیف ملی و شرعی دانست و تصریح کرد: مردم شریف ایران نباید نسبت به آینده روستا ، شهر ، استان و کشور خود بی تفاوت باشند و انتظار می رود همگان علاوه بر شرکت در انتخابات دیگران را نیز به حضور در پای صندوق های رای تشویق کنند.

میرشمس مومنی‌زاده در ادامه افزود: انتظار می رود ورزشکاران و قهرمانان شهرستان بندرانزلی همچون افتخار آفرینی در حضور در عرصه  رقابت های جهانی ، در انتخابات در پیش رو نیز رکورد بزنند.

فرماندار شهرستان بندرانزلی با تاکید براینکه ایجاد بستر لازم در کنار امنیت انتخابات از اهمیت فراوانی برخوردار است افزود: هیچ شخص حقیقی و حقوقی و هیچ جریانی نمی تواند انتخاب فردی را در انتخابات به کسی تحمیل کند ولی تاکید براین است که مردم فعالانه شرکت کنند .

در پایان این همایش مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان طی سخنانی از ورزشکاران و هنرمندان را به عنوان الگوی مردم یاد کرد و افزود: باید این دو قشر تاثیر گذار جامعه در انتخابات در پیش رو نیز در مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای اثرگذار باشند.

در پایان این مراسم به پاس همراهی و مساعدت فرماندار شهرستان بندرانزلی و مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان تندیس و لوح یادبودی از سوی ستاد مرحوم سیروس قایقران به آنها اهدا شد.

منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی

 

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار