رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
 • السبت ۸ جماد ثاني ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 24 February
  بندر انزلی Light Rain Shower
  ٩(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.٠١(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٣٠.٠١(in)
اوقات شرعی

این روزها شاهد حاشیه سازی مکرر یکی از کانال های تلگرامی علیه مدیران و مسئولان گیلان هستیم که به شدت فضای اطلاع رسانی در استان را مشوش نموده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل، مدیر کانال فوق که خود پناهنده سیاسی در یکی از کشورهای اروپایی بوده و دروغ وی در ملتزم بودن به نظام مقدس جمهوری و نگرانی!!! از عملکرد مدیران استان براساس مستندات فراوان کاملا نمایان شده است. کانالی که از خارج از کشور به صورت کاملا مشکوک و سازماندهی شده نسبت به دروغ پردازی و بعضاً اخاذی ازطعمه های خود پرداخته است.
در آخرین هجوگویی های خود اقدام به انتشار فایل صوتی جعلی بنام مدیریت شعب پست بانک استان گیلان (آقای محمدزمان فداکار) نموده است که پس از پیگیریهای قانونی منجربه صدورحکم أولیه مبنی بر محکومیت عامل آن به جرم نشراکاذیب و افترا شده است که امیدوارم کانال فوق معنی کذب و افترا را بداند!! که ان شالله پس از صدور رای قطعی نسبت به انتشار ان جهت تنویر أفکار عمومی خواهیم پرداخت . شکی نیست که یکی از دلائل اصلی تخریب های فوق پافشاری مدیرکل پست بانک در مقابل صاحبان پول و قدرت و وصول مطالبات بیت المال از این دست از افراد است شایعه پراکنیهای کانال فوق در حالی انجام شده که آمارها نشان دهنده رشد بسیار مناسب این بانک دردوره ٢ ساله مدیربومی این بانک داردچه انکه در ابتدای مدیریت ایشان بانک در پایین ترین رده کشور بوده و در حال حاضربراساس امارها در پایان سال٩۵ جزء سه استان برتر کشور قرارگرفته است که البته این مسأله تشویق مدیران کشوری بانک از عملکرد پست بانک استان و شخص مدیر استان را در پی داشته است.
خدا را شکر که مردمان دلیردیار میرزا به هیچ وجه دنبال پوج گرایانی از آن سوی مرزها که سعی در تخریب خادمان این مرز و بوم دارند نیستند و در هرصورت رجاءواثق داریم که چشمهای بیدار مسؤولان امنیتی پیگیر این موارد هستند.

 

صبح رشت

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار