رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

شب گذشته خبری در بین جوانان انزلی و فضای مجازی شهرستان دست به دست می شد که حکایت از هدیه رهبر معظم انقلاب به یک زوج جوان انزلی چی داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، شب گذشته خبری در بین جوانان انزلی و فضای مجازی شهرستان دست به دست می شد که حکایت از هدیه رهبر معظم انقلاب به یک زوج جوان انزلی چی داشت.

همین پیام دلیلی شد که خبرنگار صدای ساحل با این زوج جوان مصاحبه ای داشته و احساسات آنان را جویا شود.

این زوج جوان در این خصوص به صدای ساحل گفتند: شهریور ماه امسال بود که نامه ای را به دفتر رهبر معظم انقلاب همراه با کارت دعوت عروسی ارسال کردیم ، اگر چه میدانستیم حضور ایشان درجشن عروسی ما شدنی نیست اما دلخوش بودیم به پاسخی بودیم که قرار بود از جانب ایشان به دست ما برسد.

وی افزود: راستش ۳ ماه صبر کردیم ، دیگر از دریافت پاسخ نامه ، نا امید شده بودیم که ناگهان بسته پستی از دفتر رهبر انقلاب به خانه ما تحویل داده شد.

این داماد همچنین در ادامه گفت : این هدایا نه از جهت مالی و دنیوی بلکه از جهت معنوی و برکتی که در زندگی من و همسرم حاصل می کنند ارزش والایی دارند ، ارزشی که با هیچکدام از هدایی که در جشن ازدواج دریافت کردیم قابل قیاس و اندازه گیری نیست.

وی در پایان تاکید کرد: رهبر انقلاب پدر معنوی همه جوانان این سرزمین است و خانواده کوچک و دو نفره من و همسرم به خوبی این انرژی مثبت پدرانه را در هدایای ویژه رهبر معظم انقلاب احساس میکند.

 

photo_2016-12-29_01-52-37

 

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار