رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
 • الأحد ۱ رجب ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 18 March
  بندر انزلی لطیف
  ١٣(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.٠٨(in)
اوقات شرعی

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: شعارهای هواداران علیه بازیکنان جای تاسف دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، محمد مایلی‌کهن بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپید رود رشت گفت: واقعا نمی‌دانم در مورد این بازی چه باید بگویم. بعد از حادثه تلخ ساختمان پلاسکو که فضای کشور را در برگرفت شاهد این اعمال زشت در ورزشگاه هستیم و واقعا جای تاسف دارد. فقط به احترام خبرنگاران آمده‌ام در غیر این صورت به هیچ عنوان حاضر به صحبت کردن نیستم.

وی افزود: دو تیم بدون هیچ تنشی در زمین بازی می‌کردند اما در سکوها شاهد اعمال خوبی نبودیم. خواهش می‌کنم الکی نگوییم تماشاگرنما بودند چون تمام استادیوم به طور هماهنگ توهین می‌کردند. نیروی انتظامی نیز هیچ کاری انجام نمی‌داد. نزدیک ۳ تا ۴ هزار نفر کنار زمین ایستاده بودند. نمی‌دانم آنها کنار زمین چه کار داشتند؟ آیا از یکدیگر مراقبت می‌کردند؟

سرمربی ملوان در ادامه با اشاره به اینکه به هیچ عنوان از روی تعصب صحبت نمی‌کند، گفت: همه ایران سرای من است. من به اندازه‌ای که برای دیدن بازی داماش به رشت آمده‌ام بازی ملوان را ندیده‌ام و نمی‌خواهم از این تیم طرفداری کنم اما در انزلی فضا به هیچ وجه اینگونه نبود.

مایلی‌کهن تصریح کرد: باید افسوس بخوریم در کشور ما این همه استعداد است اما فقط به یکدیگر توهین می‌کنیم. اگر قرار به توهین کردن است چرا ما و بازیکنان به زمین می‌آییم؟ هواداران مانند قبل از تاریخ به داخل زمین بریزند و حسابی از خجالت یکدیگر در بیایند.

«من موهایم را در آسیاب سفید نکرده‌ام در همین زمین‌های فوتبال پیر شده‌ام». وی با بیان این جمله، عنوان کرد: طرف می‌گوید من لیدر تیم هستم، لیدر یعنی کسی که هواداران را هدایت می‌کند پس چرا الان او جلوی هواداران را نمی‌گیرد؟ تمام دنیا پیشرفت کرده است و ما می‌توانیم خیلی راحت ۴ دوربین در ورزشگاه کار بگذاریم و اگر کسی تخلف کرد او را از حضور در ورزشگاه محروم کنیم. هیچ جای دنیا چنین صحنه‌هایی را ندیده‌ام و واقعا پیش بازیکنانم خجالت کشیدم و نمی‌دانم چه بگویم.

سرمربی ملوان در ادامه با اشاره به اینکه فوتبال واقعی این نیست خاطرنشان کرد: دو تیم در زمین واقعا تلاش کردند. زمانی است که تنش از زمین به روی سکوها انتقال داده می‌شود اما امروز هیچ مشکلی داخل زمین نداشتیم. باید دست در دست یکدیگر بدهیم و این مشکلات را حل کنیم و نگوییم نمی‌شود. اگر دنبال این هستیم که فضای فوتبال ما از لحاظ فنی و فرهنگی پیشرفت کند باید همه به هم کمک کنیم.

مایلی‌کهن در خصوص مسائل فنی این دیدار گفت: تیم ما در نیمه اول بازی قابل قبولی انجام داد و تمام راه‌های نفوذ حریف را بسته بود. بازیکنانم با تمام وجود در زمین بودند و سپیدرود یک موقعیت گل هم نداشت. در نیمه دوم نیز با فضایی که ایجاد شده بود سپیدرود می‌خواست نتیجه را برگرداند و رو به بازی مستقیم آورد. در این نوع بازی نیز ما بسیار خوب کار کردیم اما روی یک اشتباه گل خوردیم و ۳ امتیاز را از دست دادیم در کل بازی خوبی بود و به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. تسنیم

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار