رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
 • الجمعة ۱۰ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Friday 25 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٧(in)
اوقات شرعی

ویزیت رایگان تیم پزشکی کانون حافظان قرآن بندر انزلی در روستای کپورچال

ویزیت رایگان تیم پزشکی کانون حافظان قرآن بندر انزلی در روستای کپورچال

تیم پزشکی کانون حافظان قرآن کریم شهرستان بندر انزلی به منظور ویزیت رایگان اهالی روستای کپورچال امروز در دبستان تربیت این روستا حضور پیدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل به نقل از کپورچال خبر، دکتر تاتازش مسئول کانون حافظان قرآن کریم بندر انزلی در این خصوص به خبرنگار کپورچال خبر گفت : تیم اعزامی شامل پزشک عمومی، ماما، متخصص قلب و عروق، دندان پزشک و روان پزشک می باشد و هدف از این کار را بالا بردن شاخصه های سلامت در روستا هاست تا روستاییان بتوانند راحت تر به پزشک تخصصی دسترسی داشته باشند.
وی همچنین در ادامه افزود : هدف تیم حاضر جلب رضایت خداوند متعال و کمک به روستاییان است که خداوند خود پاداش دوستان پزشک را خواهد داد و امیدوارم راهی که شروع نموده ایم را با همکاری دوستان ادامه دهیم. متاسفانه امروز برخی از دوستان پزشک قادر به همراهی ما نبودند که بدین خاطر از اهالی کپورچال پوزش می طلبم که انشاء الله این مشکلات نیز در طول اجرای طرح رفع خواهد گردید.
تازش در پایان با تشکر از شورای اسلامی و دهیاری روستای کپورچال جهت همکاری در اجرای طرح؛ از اداره آموزش و پرورش شهرستان و کانون مساجد استان گیلان تقدیر و تشکر نمود.

دکتر فریبرز صادق زاده در خصوص اجرای طرح ویزیت رایگان افزود : این برنامه به صورت ماهانه در روستاهای شهرستان بندر انزلی اجرا می گردد و در گام اول، پزشکان با حضور در روستاها و به دلیل کمبود امکانات تنها به ویزیت بیماران خواهند پرداخت و در صورت نیاز به مطب ها ارجاع داده خواهند شد که در مطب نیز شرایط و تخفیفات ویژه برای این افراد در نظر گرفته خواهد شد که امیدواریم گام کوچکی در رابطه با ارتقای سلامت جامعه برداشته باشیم.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار