رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢۶(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٢٩.٩٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢٩.٩٩(in)
اوقات شرعی

انجمن توسعه فرهنگی شهرستان بندرانزلی از اعضایی تشکیل شده که کاملا داوطلبانه در آن فعالیت میکنند افرادی که فقط دغدغه داشتن یک شهر ایده آل را در سر می پرورانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، درمیان تمام مشکلات شهرستان بندرانزلی عده ای از مردم انزلی مدتی است تحت عنوان کمپین فرهنگی انزلی بصورت کاملا خودجوش و بدون وابستگی به هیچ ارگانی در کنار هم جمع شدند تا فقط  به زیبایی ها و زشتی های شهر خود فکر کنند و راه حلی برای آن بیاندیشند.
این کمپین تقریبا از مهرماه ۱۳۹۵  زیر نظر کمسیون محیط زیست انجمن طرفداران توسعه انزلی که از سال ۸۴ به ثبت رسمی وزارت کشور رسید فعالیت خود را اغاز کرد.
از فعالیت های این نهاد می توان به ایجاد پناهگاهی امن برای سگ های خیابانی (که در زمان بارندگی و برف بی خانمان شده بودند) ، پاکسازی ساحل انزلی ، پاکسازی خیابان های شهر در روز عاشورا در مقابل چشمان مردم  . دوچرخه سواری در ۳شنبه های بدون خودرو و چندین کار فرهنگی دیگر اشاره کرد.

 

این انجمن بر این باور است که شهر خوب ساختنی است نه یافتنی و این شهروندان هستند که باعث می‌شوند با رعایت قوانین شهروندی و تعهد به حقوق شهروندی خود شهر زیبنده‌ای داشته باشند، زیرا شهر متعلق به همه مردم است و همین امر شهروندان را موظف به مشارکت و همکاری برای داشتن یک شهر خوب می‌کند.
این شهروندان کاملا به حقوق شهروندی خود واقف بوده و بهتر از هرکسی میدانند که برای داشتن یک شهر بهتر نباید فقط از مسئولین شهری انتظار داشت بلکه خود شهروندان هم باید یاد بگیرند که با شهر خود چگونه رفتار کنند.

گیلنا

photo_2016-12-16_10-41-30

 

photo_2016-12-16_10-39-27

photo_2016-12-16_10-39-55

 

photo_2016-12-16_10-41-11

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار