رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الإثنين ۶ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 21 May
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ٢۵(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٣٠.٠۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠۴(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
 • کد خبر : 6013
 • وعده ها
 • چاپ خبر : ۳۰۰ هکتار بافت فرسوده بندرانزلی نوسازی می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: ۳۰۰ هکتار بافت فرسوده این شهر با مشارکت مالکان و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نوسازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای ساحل به نقل از  خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمدرضا بدیعی‌فر بعد از ظهر امروز در نشست سرمایه‌گذاری برای نوسازی بافت‌های فرسوده انزلی اظهار داشت: در آستانه ۵ دی سالروز زلزله بم قرار داریم و این زلزله عبرت و تذکری برای نوسازی بافت‌های فرسوده است.

رئیس شورای شهر بندرانزلی با اشاره به بیش از ۳۰۰ هکتار بافت فرسوده انزلی و با تاکید بر نوسازی بافت‌های فرسوده انزلی بر اساس الگوی ایرانی-اسلامی معماری، گفت: شهرداری و شورای شهر از سرمایه‌گذاران و شهروندان برای نوسازی بافت‌های فرسوده حمایت می‌کند.

بدیعی‌فر با اشاره به آغاز فاز نخست احیای بافت تاریخی شهر انزلی و با بیان اینکه نوسازی بافت‌های فرسوده نباید متضاد با هویت معماری انزلی باشد تصریح کرد: بنای تاریخی بانک ملی در بافت تاریخی شهر انزلی در حال مرمت است.

وی با اشاره به راه‌ اندازی دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری انزلی در شورای چهارم، گفت: این دفتر آماده میزبانی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در مسیر توسعه پایدار این شهر است.

رئیس شورای شهر بندرانزلی با بیان اینکه درآمدهای شهری محدود است، تصریح کرد: شهر بندرانزلی نیازمند حمایت بودجه‌ای دولت در مسیر توسعه پایدار و ایجاد درآمدهای جدید است.

بدیعی‌فر با اشاره به اینکه انزلی جزء شهرهایی است که جمعیت شهری آن بسیار بیشتر از جمعیت روستایی است، اظهار داشت: شهرداری انزلی با دو ناحیه و سه سازمان و ستاد مرکزی به مردم خدمت ارائه می‌کند.

وی با ابراز اینکه بندرانزلی از شهرهای پیشتازه گیلان در حوزه GIS است، اظهار داشت: در این حوزه از مشاوره عضو هیئت اجرایی زمین سازمان ملل متحد هم مشورت‌های لازم اخذ شد.

رئیس شورای شهر بندرانزلی اعلام کرد: ۳۰۰ هکتار بافت فرسوده این شهر با مشارکت مالکان و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در برنامه‌ای ۵ ساله نوسازی می‌شود.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار