رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
 • 2018 Thursday 26 April
  بندر انزلی Mostly Cloudy
  ١٣(°C)
  وزش باد آرام
  فشار ٣٠.٢١(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٣٠.٢١(in)
اوقات شرعی

 • یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
 • کد خبر : 6268
 • وعده ها
 • چاپ خبر : ۹ پروژه ترافیکی در شهر بندرانزلی اجرا می‌شود
عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرانزلی:

۹ پروژه ترافیکی در شهر بندرانزلی اجرا می‌شود

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: ۹ پروژه ترافیکی اصلاح هندسی معابر در این شهر تا پایان امسال اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای ساحل به نقل از  خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، سعید آفتابی‌حسین صبح امروز در نشست مدیران و مشاوران پروژه‌‌های در حال اجرای این شهر اظهار داشت: ۹ پروژه ترافیکی اصلاح هندسی در شهر بندرانزلی اجرا می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرانزلی با اشاره به روان‌سازی ترافیک با اصلاح هندسی معابر و میادین شهر انزلی افزود: طرح‌های اصلاح هندسی معابر این شهر از دو سال گذشته آغاز و در بسیاری از محورها اجرایی و به پایان رسیده است.

وی اعلام کرد: اصلاح هندسی معابر بر کاهش تخلفات و تصادفات و همچنین روان‌سازی ترافیک تاثیر به‌سزایی داشته و هدف از عملیات اصلاح هندسی معابر شهر بازگشایی گره‌های ترافیکی و دسترسی آسان به شبکه معابر شهری است.

آفتابی حسین با اشاره به پروژه اصلاح هندسی چهارراه شهدا گفت: کابل‌های برق این مسیر با همکاری شرکت توزیع برق بندرانزلی به‌دلیل زیبایی و اجرای بهتر پروژه زیرزمینی می‌شود.

رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر انزلی افزود: اصلاح هندسی چهارراه برق، تقاطع شهید مفتح شمالی با خیابان شهدا مظلوم و اسدآبادی دو طرف پل ولایت ۲، خیابان طالقانی محدوده پمپ بنزین غازیان و تقاطع امامزاده صالح در دستور کار طراحی و اجرا است.

آفتابی‌حسین اصلاح هندسی میدان مالا، دوربرگردان استاندارد بلوار اطبا در محل تقاطع خیابان معلم و تقاطع پل شورا را از دیگر پروژه‌های ترافیکی اصلاح هندسی شهرداری بندرانزلی برشمرد.

وی با اشاره به احداث میدان شهدای مدافع حرم انزلی تصریح کرد: عملیات بازگشایی حاشیه این میدان تا حدود ۹۰ درصد انجام شده و این میدان به‌زودی و برای پاسداست رشادت‌های شهدای مدافع حرم بندرانزلی احداث می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرانزلی گفت: در بودجه ۹۶ شهرداری بندرانزلی نیز تاکید داریم تا توجه ویژه‌ای به حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری بندرانزلی و اصلاح هندسی معابر شود.

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار