رفتن به بالا

صدایی از اعماق وجود ساحل نشینان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
  بندر انزلی لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ۴(mph)
  فشار ٢٩.٩٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 9-Very High
  رطوبت ٢٩.٩٨(in)
اوقات شرعی

شب گذشته ده سگ ولگرد وحشی به یک جوان انزلی چی در خیابان پاسداران حمله کرده و باعث ایجاد زخم هایی به بدن وی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای ساحل ، شب گذشته ده سگ ولگرد وحشی به یک جوان انزلی چی در خیابان پاسداران حمله کرده و باعث ایجاد زخم هایی به بدن وی شدند.

این جوان انزلی چی در گفت و گو با صدای ساحل گفت : حدود ساعت ۱۰ شب روز گذشته وقتی قصد عزیمت به منزل خود را داشتم با یک دسته گله سگ وحشی در حاشیه خیابان پاسداران روبرو شده که با دیدن آنها ترسیده و تصمیم به فرار به سوی خیابان گرفتم اما بعد چند ثانیه پایم به یک سنگ برخورد و باعث افتادن من روی زمین شد، در همین لحظه ۱۰ سگ وحشی که به دنبال من بودند به من حمله و باعث رسیدن آسیب جدی به دستهایم شدند.

این جوان انزلی چی همچنین افزود : بعد از چند دقیقه عابرین و ماشین های عبوری به کمک من آمده و سگ ها را فراری دادند اما زخم های عمیق دستم باعث شد که سریعا بنده را به اورژانس منتقل و مراحل درمانم آغاز شود و امروز صبح نیز در اداره بهداشت، واکسن های مربوطه را به من تزریق کردند.

*خیابان‌های حاشیه ای انزلی محل خواب سگ‌ها شده است

یک شاهد عینی نیز در این باره به صدای ساحل گفت : صبح ها که برای نان به نانوایی مراجعه می‌کنم بیش از ۲۰ سگ را در خیابان می بینم و تنها این سوال برای من ایجاد می شود که اگر به کسی حمله ور شوند چه بلایی سر آن فرد خواهد آمد؟ خیابان هایمان مجل خواب سگ ها شده است.

این شهروند تصریح کرد: از همه مسئولین ذی‌ربط عاجزانه درخواست دارم به این مشکل رسیدگی کرده و تا قبل از اینکه برای کسی اتفاقی وحشتناکی نیافتاده این سگ‌ها را معدوم کنند.

*وحشت کودکان از حمله دسته‌جمعی سگ‌ها

یکی دیگر از شهروندان انزلی چی نیز تاکید کرد: نیمه های شب زمانی که قصد مراجعه به منزل را در خیانان پاسداران داشتم سوار بر ماشین بودم که ناگهان بیش از هفت سگ به ماشین حمله ور شدند و چند متری نیز ماشین را دنبال می کردند که فرزندم کوچکم خیلی وحشت زده شد.

وی خاطر نشان کرد:اگر سوار بر ماشین نبودم یا عابر پیاده از آنجا عبور می کرد معلوم نبود که چه اتفاقی می افتاد.

گفتنی است این اتفاقات در حالی افتاده است که بارها خطر این سگ های ولگرد به نهاد های مربوطه از سوی رسانه ها تذکر داده شده و سکوت و عدم برخورد مناسب در جمع آوری آن ها تنها پاسخی بود که از سوی مقامات مسئول شنیده شده است.

شایان ذکر بوده این حادثه که باعث وحشت مردم و ساکنین محلاتی چون خیابان پاسداران شده است برای بار اول نبوده و چندی پیش نیز در محله ی شالیور انزلی نیز شاهد آن بوده ایم.

بر اساس قانون اتلاف سگ‌های ولگرد در شهر به عهده شهرداری و در روستاها نیز بر عهده دهیاران است.

 

 

 

 

   

کانال تلگرام صدای ساحل

  telegram
     

اخبار مرتبط

 

لینک کوتاه

     

اشتراک گذاری با :

telegram-icon-1  

نظرات

آخرین مطالب

بایگانی اخبار